Odbierz nawet 50 pakietów kart!

Zgłoś się do udziału w konkursie i wygraj nawet do 50 pakietów kart do gry w HearthStone!

Wybierz jeden z 5 rodzajów pakietów!

Zdobądź te karty, których potrzebujesz

W konkursie możesz zdobyć jeden z pięciu rodzajów pakietów. Wybierz pakiety, z których karty najbardziej Ci się przydadzą, aby złożyć talię, która pokona każdego!

Ciemne zaułki gadżetonu

Gadżeton otwiera swe podwoje dla wszystkich!

Tętniący życiem port Gadżetonu wszedł w nową erę handlu, jednak jego sukces ściągnął na miejsce niesfornych osobników o niecnych zamiarach. Ulicami miasta rządzą przestępcze rodziny, na czele których stoją potężne postacie pociągające z ukrycia za sznurki. Nie wszyscy mieszkańcy Gadżetonu to kryminaliści albo osoby powiązane z jedną z trzech rodzin przestępczych. Gadżeton to miasto niezwykłe, ponieważ jest to miejsce wielkich możliwości. Każdy może się tu wprowadzić i wyrobić sobie pozycję!

Przedwieczni Bogowie

Obudź starożytne zło

Przez niezliczone tysiąclecia Przedwieczni Bogowie pogrążeni byli we śnie. Teraz nadszedł czas ich przebudzenia. Zło, którym emanują, dotarło nawet do karczmy. Czujesz, jak twoje karty drżą, gdy mrok coraz bardziej się zbliża? Nawet paru starych znajomych wzbogaciło się o kleiste macki i niepokojącą liczbę gałek ocznych! Wielu nawet nie tknęłoby takich kart, ale sprytni gracze tacy jak ty na pewno znajdą sposób, aby przejąć kontrolę nad mocami Przedwiecznych Bogów. Cóż złego może z tego wyniknąć...? Czy słyszysz ich wezwanie? Czy usłuchasz mrocznych podszeptów?

Wielki Turniej

Zgromadzenie bohaterów - Wznieście sztandary!

Gdy Król Licz i legiony nieumarłej Plagi stanowiły największe zagrożenie w Azeroth, członkowie Krucjaty Argentu organizowali wspaniały turniej dla najodważniejszych rycerzy Azeroth. Śmiałkowie różnej proweniencji tłumnie przybywali do skutej lodem Północnej Grani, aby rywalizować o chwałę w niesamowitych potyczkach z przerażającymi monstrami. Wprawdzie siły zła Króla Licza zostały pokonane, ale tradycja Wielkiego Turnieju trwa nadal, ba... atmosfera rywalizacji dopiero się rozgrzewa i będzie coraz gorętsza!

Gobliny vs Gnomy

Eksperymentuj z wybuchowymi zagraniami

Czeka na ciebie cała masa kart, zastępy niepowtarzalnych stronników oraz niezliczone, nowatorskie zagrania, które tylko czekają na odkrycie! Wykorzystaj gnomią pomysłowość lub przebiegłość właściwą rasie goblinów, aby opracowywać wybuchowe posunięcia strategiczne, rzucać wyzwania znajomym oraz siać spustoszenie w szeregach wroga!

Pakiet klasyczny

Karty, które zawsze mają znaczenie

Właśnie rozpoczęła się Zimowa Uczta – czas świątecznych przyjemności. Czy trzeba lepszej okazji do sprawienia sobie prezentu? Nie ma znaczenia, czy jesteście doświadczonymi weteranami, czy dopiero odkryliście Hearthstone – to świetna okazja do uzupełnienia kolekcji o brakujące klasyczne karty lub pozyskania tajemnego pyłu, by stworzyć sobie prezent z okazji Zimowej Uczty! Mamy nadzieję, że wasze święta będą ciepłe oraz pełne radości i dobrej zabawy w Hearthstone. Wesołej Zimowej Uczty!

3450

ROZDANYCH PAKIETÓW

115

OSÓB ZDOBYŁO SWOJE PAKIETY

9

OSÓB ZDOBYŁO 50 PAKIETÓW

2300

POZSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Nie czekaj i odbierz swoje pakiety!

Odbierz nawet do 50 pakietów klasycznych lub wybranego przez siebie rozszerzenia i powiększ swoją talię o pomocnych stronników i potężne zaklęcia!

Opinie

Poznaj opinie naszych użytkowników
Team Member

DrHippi

Bardzo fajny konkurs, mam nadzieję, że wygram w tej edycji!

Team Member

Marlu

Wygrałem w poprzedniej edycji, bardzo szybko otrzymałam nagrodę. Bardzo polecam!

Team Member

toxifly

Naprawdę fajna nagroda, przyda mi się. Tym razem wygrywam ja!